ENERGIE ECO šilumos siurbliai

Home/Namams, Prekės, Statyba, Verslas/ENERGIE ECO šilumos siurbliai

Termodinaminiai šilumos siurbliai ir jų pliusai

Pagrindinis tokio šilumos siurblio pliusas, tai didelis ekonomiškumas. Kadangi šie šilumos siurbliai gali naudoti saulės, vėjo energiją, todėl jie gali pasiekti didelį ekonomijos lygį. Juk saulės energija yra nemokama. Karštomis vasaros dienomis jūsų visuose kambariuose bus norimas temperatūros lygis. Minimaliomis išlaidomis veikiantis kondicionierius. Žiemos metus, saulėtomis dienomis, šios energijos rūšis bus surinkta ir panaudota jūsų patalpų šildymui. Jeigu šilumos siurblys bus naudojamas kartu su vėjo energija, tada galima bus gauti itin pigios energijos. Vėjo energija gali būti išgaunama ir žiemą ir vasarą. Net gi žiemos metu, vėjas būna kur kas stipresnis. Elektros energija konvertuojama į šilumą. Galite šildyti namus, biurą ar gaminti karštą vandenį. Visi šilumos siurbliai geriausiai veikia kartu su šildomų grindų sistema.

Ar galima išnaudoti saulės ir vėjo energiją?

Ši visus metus yra nemokama. Brangio tik technologijos, kurios gali tokią energiją paversti naudinga. Tačiau investicija atsiperka. Geriausia tokio tipo šilumos siurblius naudoti ten kur yra dideli plotai. Biurų pastato šildymas galingu termodinaminiu šilumos siurbliu gali būti jūsų mažų šildymo išlaidų pasekmė. Taigi, kaip jau supratote, kiekvienas gali užsisakyti tokio tipo šilumos siurblį ir naudotis gamtos sukuriama energija.

Kodėl rinktis šio tipo šilumos siurblį?

Klausimas, kuris itin dažnai užduodamas. Juk šiems šilumos siurbliams yra alternatyvos. Ženkliai pigesni: šilumos siurbliai oras oras, šilumos siurbliai oras vanduo ar šilumos siurbliai gruntas vanduo. Tad, kodėl turėtumėte pirkti šį, termodinaminį šilumos siurblį. Vienas pagrindinių argumentų, jau ne kartą minėtas pigus energijos gavimo būdas. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, jog toks šilumos siurblys iš tiesų kainuoja tikrai nemažai. Investuoti reikės nuo 2500 Eur iki 7000 Eur. Taip pat galima rasti ir brangesnių šilumos siurblių, kurie turi dar daugiau privalumų. Kaip montuojami tokie šilumos siurbliai? Tikriausiai supratote, kadangi toks šilumos siurblys naudoja skirtingas energijos gavimo rūšis, reikalingas sudėtingų įrenginių montavimas. Norint tinkamai sumontuoti termodinaminius šilumos siurblius reikalinga didelė patirtis. Svarbu ne tik tinkamai atlikti visus montavimo darbus, tačiau ir parinkti tinkamo galingumo įrenginį. Kadangi tokių šilumos siurblių yra ne vienas modelis, todėl galima užsisakyti ir tuos, kurie naudoja daugiau ar mažiau energijos. Viskas priklausys koks jūsų patalpos plotas, kurią norite šildyti. Suprantama, kad kuo didesnės patalpos, tuo galingesnio įrenginio reikės. Prieš pirkdami visada konsultuokitės su šios srities specialistais. Taip ne tik, kad nusipirksite tinkamą įrenginį, bet sutaupysite laiko ir investicijos į šildymo sistemos modernizavimą ženkliai greičiau atsipirks.

2017-07-09T15:02:42+00:00 By |Namams, Prekės, Statyba, Verslas|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment