Tiek statantis naują namą, tiek atnaujinant seną reikia pagalvoti ir apie interjerą bei estetiką. Kiekvienas pagal save išsirenka geriausius sprendimus jų namams, o didelis pasirinkimas leidžia apgalvoti vis modernesnius sprendimus. Įtempiamos lubos yra vienas iš naujų būtų pagyvinti savo namų lubas arba kaip tik išspręsti su jomis susijusias bėdas. Tai moderni konstrukcija, kai po tikrosiomis lubomis dedamas metalinis arba plastikinis karkasas ir PVC plėvelė. Taip lubos atrodo lygios ir nepriekaištingos, o jų dizainas gali varijuoti nuo vienspalvės paprastos plėvelės iki norimo paveikslėlio.

Daugeliui įtempiamų lubų montavimas atrodo patrauklus būdas turėti dailius namus dėl to, kad tai ne tik išskirtinis ir greitas būdas, bet ir labai praktiškas bei saugus. Sumontuojamos tokios lubos gali būti per kelias valandas, o tarnauti net keliasdešimt metų. Kaina šio malonumo dabar nebėra tokia didelė kokia buvo kai šis būdas atsirado, kadangi padaugėjo gamintojų ir specialistų, kurie gali jas sumontuoti. Tokios lubos atsparios vandeniui, o taip pat puikiai maskuoja visas komunikacijas ir sistemas, kurios įprastai būna ant lubų ir atrodo labai negražiai. Įtempiamų lubų nereikia dažyti ar dar kitaip dailinti, todėl sutaupoma pinigų, nes nereikia jų leisti ant papildomų apdailai reikalingų medžiagų. Pati priežiūra šios konstrukcijos irgi labai paprasta, kadangi užtenka lubas, esant poreikiui, pavalyti švelnia šluoste.

Pats įtempiamų lubų montavimas reikalauja šiokio tokio pasiruošimo, todėl prieš pradedant darbus, patalpa turi būti atitinkamai paruošta. Baldų išnešti nereikia, tačiau jie turi būti pridengti. Nors nenaudojamos jokios birios ar tepios medžiagos, geriau apsisaugoti. Prieš išsikviečiant specialistus darbams, atsiminkite arba sužinokite kur kokie laidai yra jūsų kambario sienose, kokios komunikacijos pravestos, kad vėliau gręžiant nebūtų pažeidžiami svarbūs laidai. Taip pat labai svarbu, kad prieš montavimą būtumėte pasiruošę norimus kabinti šviestuvus, kadangi nuo to priklauso koks bus įtempiamų lubų montavimas bei naudojama tvirtinimo konstrukcija. Patalpoje taip pat neturėtų būti veidrodžių, paveikslų ar pakabintų šviestuvų, net jei jie ant sienos, kadangi jie gali labai trukdyti darbui. Kokybiškas paslaugas teikiančius specialistus rasite – https://www.lubunamai.lt/.