Koks alus populiariausias?

Home/Laisvalaikis, Maistas ir receptai, Prekės/Koks alus populiariausias?

Alkoholiniai gėrimai yra neatsiejami nuo įvairių švenčių. Alus, tai vienas dažniausiai vartojamų gėrimų. Perkant šį produktą svarbu tinkamai pasirinkti alaus rūšį. Kaip ir kiekvieno gėrimo, taip ir alaus yra įvairių tipų. Vieni mėgsta šviesų alų, kiti tamsų. Specialisto patarimai renkantis alų yra naudingi, nes galite susipažinti su įvairiu alumi. Taigi, ką reikia žinoti prieš perkant alų? Pirmiausia, reikia nuspręsti kada ir kiek alaus norėsite išgerti. Vienas alus tinka prie maisto, kitą reikėtų gerti vieną. Išsirinkus alų galima pasidomėti ar prie jo yra specialūs užkandžiai. Kada alų vartosite bare, galėsite užsisakyti įvairių užkandžių, kurie praturtins alaus skonį. Šiandien, galima rinktis iš didelio alaus rūšių kiekio. Egzistuoja daug šviesaus ir tamsaus alaus mišinių. Vienas alus stipresnis, kitas silpnesnis. Taip pat gali būti naudojamos įvairios priemaišos. Tamsus ar šviesus alus? Klausimas į kurį reikėtų atsakyti dar prieš perkant alų. Svarbu žinoti, kokios spalvos alus jums tinkamesnis. Juk skiriasi ne tik alaus spalva, bet ir skonis, stiprumas. Vienas geriausių būdų išsirinkti tinkamą alų, tai pasitarti su specialistu. Daugelis barmenų gali patarti, koks alus tinkamiausias jūsų vakarui. Taip pat prie alaus gali pasiūlyti užkandžius, kurie geriausiai tiks pasirinktai alaus rūšiai.

Kiek kainuoja geras alus?

Gero alaus kainos prasideda nuo kelių eurų ir gali siekti keliasdešimt eurų už vieną litrą alaus. Viskas priklausys kokios rūšies, gamintojo alų rinksitės. Juk vieno alaus gamybai naudojamos brangios priemaišos, ilgas brandinimo laikas, tad natūralu, kad jo kaina yra didesni. Kitu atveju alus  gali kainuoti mažiau, tačiau taip pat vertėtų nepamiršti, kad ir pigus alus gali būti kokybiškas ir skanus. Jeigu pirmą kartą ruošiatės alaus degustacijai, tada užsisakykite ne vieną alaus rūšį. Geriausia pirkti mažais kiekiais ir bent tris skirtingas alaus variacijas. Taip, per trumpą laiką susipažinsite su alumi ir galėsite nuspręsti, kuri alaus rūšis yra geriausia.

Kaina vs kokybė

Į klausimą ką geriau rinktis kainą ar kokybę galima rasti du teisingus atsakymus. Vieniems klientams svarbi kaina, kitiems alaus kokybė. Ir vieni, ir kiti yra teisūs, nes ne visada brangus alus yra kokybiškas ir atvirkščiai dažnai pigus alus gali būti prastos kokybės. Geriausia kiekvieną alų vertinti individualiai. Juk norint išsirinkti geriausią variantą, reikės nedidelio tyrimo. Taigi, jeigu nusprendėte pirkti pigų alų, tada rinkitės pagal kainą. Pigus alus gali kainuoti nuo 1-2 Eur už vieną litrą. Nereikėtų pamiršti ir to, kad svarbu, kur perkamas alus. Viena kaina bus prekybos centre, kita bare. Aišku, alaus mėgėjai pasakytų, kad skiriasi ir alaus skonis. Bare parduodamas alus yra žymiai skanesnis. Prie geresnio alaus skonio prisideda ir baro atmosfera.

2017-11-20T14:11:52+00:00 By |Laisvalaikis, Maistas ir receptai, Prekės|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment