Lean six sigma mokymai už konkurenciją kainą

Home/Paslaugos/Lean six sigma mokymai už konkurenciją kainą

Lean six sigma mokymai

Kuomet pradedame kalbėti apie mokymus, daugelis įsivaizduoja nuobodžius mokymus, kuriuose gaunamos žinios yra tik teorinės. Tačiau taip kalbėti apie Lean būtų tikra nuodėmė. Juk šie mokymai yra vienas geriausių žinių šaltinių verslui. Nesvarbu ar jūsų kompanija yra gamintoja, paslaugų ar prekių pardavėja lean six sigma mokymai vienas įr ko gero geriausias būdas, kuomet galite išmokti labai daug naudingos informacijos. Ieškantiems informacijos, kaip didinti gamybos apimtis, tobulinti produktus ar standartizuoti darbo procesus reikėtų susipažinti su lean. Tai daug metų kauptos žinios ir metodikos, kurios jau eilę metų yra taikomos visame pasaulyje. Kada įmonės vadovai nusprendžia, kad reikia plėstis ir keliauti į užsienio rinkas, tuomet tokie mokymai yra vienas geriausių laiptelių, kurį reikės perlipti. Japonijos kompanija „Toyota“ yra ta įmonė, kuri sukūrė ir ištobulino šias žinias. Kadangi praktikoje tai davė labai didelius rezultatus, todėl ne viena kompanija visame pasaulyje pradėjo šių metodikų diegimo darbus. Tiek šios automobilius gaminančios kompanijos konkurentai suprato, kad žinios yra naudingos ir standartizuotų procesų optimizavimas vienintelis būdas išgyventi šioje didelėje konkurencinėje kovoje. Ieškantiems žinių apie šias paslaugas, kaip jau minėjome viename iš straipsnių reikėtų apsilankyti bendruose seminaruose. Juose sužinosite šio mokslo istorija, naudą, metodikas ir pavyzdžius, kaip praktikoje pritaikytos žinios davė didelius rezultatus.

Lean mokymų kaina

Išskirtinių mokymų kaina gali būti nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas kaip ir visuomet priklausys nuo pačių mokymų dydžio. Juk mokymai gali būti skirti mažai dešimties žmonių kompanijai ir gamyklai, kurioje dirba keli tūkstančiai darbuotojų. Natūralu, kad darbų apimtys reguliuoja ir šių mokymų kainas. Lean mokymų (Timberta) kaina susideda iš jau minėto darbo valdų skaičiaus, kompanijos dydžio, kokios metodikos bus diegiamos. Aišku, kuomet nuspręsite pirkti paslaugas reikės, kad šios srities specialistai atliktų analizę ir peržiūrėtų kokios metodikos bus naudingos jūsų verslui.

Kodėl reikalingi mokymai?

Kaip jau minėjome, šie mokymai duoda realiai apčiuopiamą naudą. Žinios, kurios praktikoje pritaikomos ir keičia jūsų įmonės veiklą ir didina darbo rezultatus, kokybę, bei našumą.

2017-05-15T20:20:28+00:00 By |Paslaugos|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment