Šiais laikais yra labai daug dailių dizaino variantų, kuriais galima papuošti ne tik sienas, grindis, bet ir lubas, į kurias dažniausiai neinvestuojama. Daugelio žmonių namuose lubos yra tiesiog baltos spalvos, kitaip sakant, nepastebimos. Nors tai irgi yra pasirinkimas, tačiau daugelis tai daro ne todėl, jog nori, o tiesiog yra pripratę, kad lubos yra baltos ir ne kitaip. Taip būti neturėtų – dabar galimas ir įtempiamų lubų montavimas, ir neįprastas lubų dažymas, daug skirtingų atspalvių ir panašių būdų susikurti išskirtinius, jaukius ir jums patinkančius namus. Nors lubos atrodo nepastebimas elementas, bendram kambario vaizdui tai suteikia akcentą, todėl lubos yra neatsiejama interjero dalis.

Jeigu pastebite, kad jūsų lubos turi labai daug trūkumų – dažai sutrūkinėję, byra, matosi estetiką gadinantys laidai, nelygumai, tuomet puikus sprendimas gali būti įtempiamų lubų montavimas, nes jis gali būti atliekamas labai greitai, todėl rezultatai matomi iškart tą pačią dieną. Tokios lubos paslepia visus trūkumus ir gali tarnauti ilgą laiką. Pasirinkti galima iš labai įvairių dizainų, todėl lubos gali būti ne tik baltos ir matinės, bet ir įvairiausių spalvų, blizgios, satininės, su raštais, paveikslėliais ir kitokiais elementais. Blizgios lubos gali praplėsti kambario erdvę vizualiai, matinės suteikia elegancijos, o kaip atrodys jūsų kambarys priklauso nuo fantazijos. Galima pasirinkti ir dangų imituojančias lubas, kurios atrodys išties įdomiai. Įtempiamų lubų montavimas vienas geriausių sprendimų norint išraiškingumo ir nenorint tradicinių lubų įrengimo. Jei galvojate apie įtempiamas lubas, jomis pasirūpinti gali https://www.lubunamai.lt/ specialistai.

Žinoma, jei įtempiamos lubos nėra jums patinkantis būdas namų interjerui, tuomet galima rinktis ir įvairius tapetus. Nors jie dažnai nėra populiariausias sprendimas, nes juos išklijuoti gana sunku ir jie bet kada gali atsiklijuoti, tačiau galima išgauti labai įdomių dizainų. Taip pat lubos gali tapti puikiu meno kūriniu jas dažant kitokiomis spalvomis nei balta. Kartais galima suderinti ir daugiau nei dvi spalvas. Žinoma, reikia nepamiršti, kad jos turi derėti prie kambario baldų ir bendro stiliaus. Tuomet lubos dar labiau paryškina esamą dizainą, tad namai atrodo dar įdomiau, dailiau ir tvarkingiau.