Mediniai langai su Pilkington stiklo paketais

Home/Lietuvoje, Namams, Prekės, Statyba, Verslas/Mediniai langai su Pilkington stiklo paketais

Mediniai langai vs plastikiniai langai

Taigi, kokius langus geriausia pirkti? Medinius ar plastikinius? Kokie langai populiaresni? Ar mediniai langai yra šiltesni už plastikinius langus? Specialistai rekomenduoja rinktis langus ne pagal rūšį, bet analizuoti namo, buto parametrus ir individualiai išsirinkti tinkamiausia profilį. Tiek mediniai langai, tiek plastikiniai langai turi šilčiausius ar eko klasės profilius. Kaip jau ne kartą esame minėję, geriausia ieškoti individualaus sprendimo. Juk mediniai langai ne visuomet tinka butui ar namui. Vertėtų įvertinti ne tik techninius parametrus, bet ir estetinį vaizdą. Kadangi plastikiniai langai kainuoja mažiau, tad natūralu, kad jie yra populiaresni. Tiems, kas ieško itin pigių langų, vertėtų ieškoti tarp plastikinių langų gamintojų. O jeigu norite šiltų ir iš natūralių medžiagų pagamintų langų, tada rinkitės medinius langus. Vienareikšmiškai teigti, kad mediniai langai yra šiltesni negalima, nes tarp plastikinių langų profilių, yra tokių, kurie itin šilti, turi aukštus šiluminės varžos parametrus.

Ar mediniai langai ilgaamžiai?

Klausimas, kuris yra gan svarbus. Langus, duris perkame ne vienerių metų naudojimui. Norime, kad jie net tik sulaikytų šilumą namuose, tačiau ir puikiai funkcionuotų, gražiai atrodytų ilgus metus. Mediniai langai Kaune, natūraliai yra gražesni, nes medis yra iš gamtos. Aišku, plastikiniai langai gali būti dengi medžio imitacijos sluoksniu, tačiau jie niekada neatrodys, kaip mediniai langai. Ir vienas, ir kitas produktas turi profilių, kurie yra šilti ar siūlomi už mažą kainą. Jeigu norite įsigyti langus, kurie jums tarnautų ilgus metus ieškokite ne tik aukštų techninių parametrų, bet ir konsultuokitės su specialistais. Svarbu, kokiame name jie bus montuojami, kokios oro sąlygos veiks juos.

Mediniai langai už geriausia kainą

Kokybiški mediniai langai gali kainuoti nuo 200 Eur iki 400 Eur. Tiksli kaina priklausys nuo langų profilio, lango matmenų. Aišku, taip pat svarbu kur randasi namas ar butas. Juk langus reikės pristatyti ir profesionaliai sumontuoti. Jeigu pirmą kartą galvojate pirkti langus, tada rekomenduojame peržiūrėti video reportažus „YouTube“ socialiniame tinkle. Čia rasite išsamius video reportažus anglų, rusų, bei lietuvių kalbomis. Taip pat galite perskaityti straipsnius, kurie talpinami specializuotose svetainėse ar langus parduodančių įmonių puslapiuose.

Kada geriausia pirkti medinius langus?

Specialistai rekomenduoja kokybiškus medinius langus ar plastikinius langus pirkti, kad baigiasi ar tik prasideda statybų sezonas. Taip, gausite nemažas nuolaidas ir galėsite sutaupyti.  

2017-12-20T12:15:56+00:00 By |Lietuvoje, Namams, Prekės, Statyba, Verslas|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment