Pamatai – Pamatai kaina – Pamatai namui 2017-04-22T12:19:20+03:00

Geri pamatai – tvirto namo dalis

Pamatai, kad ir kokios konstrukcijos būtų statomi, kad ir kurioje vietoje ir iš kokių medžiagų – jie visada sudaro 10-15% viso namo kainos. Tai rodo, kokie pastarieji yra svarbūs ir kaip reikia investuoti į tinkamą pastarųjų pasirinkimą. Daugelis žmonių tiksliai nesuvokdami, kuo pamatai yra ypatingi ir kaip juos reikia vertinti – renkasi tradicinius, nors individualus namas reikalauja konkrečiai jam tinkančio pamato. Specialistai geriausiai išmano, ko jums reikia ir kaip padaryti, kad namo pagrindas būtų tvirtas ir funkcionalus.

Pamatų pagrindas būna dviejų tipų:

  1. NATŪRALUS PAMATŲ PAGRINDAS – tai gruntas, kuris turi dinaminę savybę prisitaikyti prie statomų pamatų.
  2. DIRBTINIS PAMATŲ PAGRINDAS – kuomet specialiai supilamas gruntas, kad ant jo statomi pamatai būtų kuo tvirtesni.

Pamatų montavimo darbai

Pamatų montavimo darbai – Ketvergiai, Klaipėdos raj. 1 fotografija.

Pamatų montavimo darbai - Ketvergiai

Pamatų montavimo darbai – Ketvergiai, Klaipėdos raj. 2 fotografija.

! Po pamatais paliekamas šilumos izoliacijos sluoksnis, 10-15 cm plėtimosi deformacijai. Šis tarpas gali kompensuoti žiemos metu iš namų „išeinančią“ šilumos energiją. Tiesa, darbus geba atlikti tik profesionalai, kurie puikiai žino šio pobūdžio smulkmenas suteikiančias didelius privalumus.

Pamatai, atsižvelgiant į individualius namus, pasirenkami pagal tam tikrus individualius kriterijus, kuriuos geriausiai gali rekomenduoti savo srities specialistai. Daugiametė patirtis inspiruoja suvokti kiekvienos problemos išeitis, tuo pačiu atrasti geriausiai kliento norus patenkinančius sprendimus. Kiekvienos konstrukcijos pamatai turi savas savybes, kurių išmanymas gali užtikrinti kur kas ilgesnį pastarųjų funkcionavimą:

  1. Poliniai pamatai: pastarieji geriausias pasirinkimas tuomet, kai gruntinis vanduo kaupiasi arti žemės paviršiaus ir todėl pats gruntas pasidaro gana silpnas. Politiniai pamatai – vienas pigiausių pasirinkimų.
  2. Plokštuminiai pamatai: pastarieji, atlikus grunto tyrimus, tinka, jei teritorijoje kaupiasi seklusis vanduo. Šių pamatų didžiausias pliusas yra tas, kad jie bene stipriausiai sulaiko visą namų šilumos energiją.
  3. Juostiniai pamatai: jie skiriami į dvi rūšis – monolitiniai ir surenkami.

Patarimai, padėsiantis pasirinkti geriausius pamatus:

  1. Galutinį sprendimą palikite profesionalams, kadangi jie geriausiai žino, kokie pamatai Jūsų pasirinktame plote tinka labiausiai.
  2. Nulinio ciklo darbai atliekami šiltuoju sezonu (pavasarį ir vasarą). Kuomet lauke minusinė temperatūra – galima naudoti tik specialų betoną.
  3. Termoizoliacija – vertinga paslauga, kurią Jums gali suteikti profesionalai.

Pamatai – pirmas žingsnis Jūsų svajonių namo link. Svarbu, kad jis būtų padedamas labai tvirtas.