Plastikiniai langai eksportui

Home/Lietuvoje, Namams, Prekės, Statyba, Verslas/Plastikiniai langai eksportui

Kokybiška produkcija yra eksportuojama į Europą, Rusiją ar net JAV. Lietuviški langai pelnė pripažinimą ne tik Skandinavijoje, tačiau ir kitose Europos Sąjungos valstybėse. Lietuvoje yra gaminami tiek plastikiniai, tiek mediniai langai. Eksportuojami jie jau minėtas valstybes ir šis procesas vyksta ne pirmus metus. Ieškantiems kokybiškų plastikinių langų vertėtų pagalvoti apie lietuvišką produkciją. Jeigu kokybiška produkcija tinka užsieniečiams, tada jos kokybė yra puiki, o kainos tinka lietuviškam vartotojui. Kaip jau minėjome, gimtinėje pagaminta produkcija keliauja į visą pasaulį. Aišku, Lietuviški mediniai langai yra labiau žinomi nei plastikiniai. Medinius langus mėgsta ne tik Skandinavai, tačiau ir Prancūzai ar Jungtinės Karalystės gyventojai.

Kokie langai eksportuojami?

Kaip jau minėjome langai yra eksportuojami į Europą ar NVS valstybes. Tiems, kas galvoja apie naujų langų pirkimą verta žinoti tai, kad daugelis plastikinių langų gamintojų siūlo didelį profilių asortimentą. Plastikinių langų profiliai gali būti skirstomi į tokias pagrindines kategorijas: pigūs, šilti ir šilčiausi langai. Kokia kategorija geriausia, ar kokius langus rinktis būtent jums? Taigi, kiekviena iš plastikinių langų grupių gali būti tinkama įvairiems pastatams. Pigūs langai, tai profiliai, kurie yra gaminami orientuojantis į jų kainas. Aišku, kad negalima iš tokių langų reikalauti aukštų techninių parametrų. Gamintojas gamindamas pigius langus siekia sumažinti jų gaminimo sąnaudas, tad dažnai tokie langai gali būti neilgaamžiai. Jeigu galvojate pirkti langus, tada rekomenduojame rinktis profilius, kurie priskiriami prie šiltų langų.

Kodėl Lietuvos gamintojai eksportuoja langus?

Atsakymas labai paprastas. Užsieniečiai daugiau moka ir perka didesniais kiekiais. Tos kompanijos, kurios Lietuvoje gamina plastikinius langus nori plėstis ir savo klientams siūlyti tik aukščiausio lygio produkciją. Norint verslui vystytis reikalingos investicijos, dideli reguliarių užsakymų kiekiai. Taigi užsienio klientai gali pateikti daugiau užsakymų, tad kartais jie gauna net ir geresnes kainas.

Koks gamintojas populiariausias?

Kaip jau ne kartą rašėme, vieno geriausio gamintojo nėra. Lietuvoje nemažai kompanijų užsiima plastikinių langų gamyba, todėl rinktis iš ko tikrai bus. Asortimentas didelis ir nenorime išskirti Vilniaus ar Kauno gamintojų. Ieškodami plastikinių langų orientuokitės tiek į kainą, tiek į kokybę.

Medinių ar plastikinių langų profilis geriausias? Klausimas į kurį atsakyti tikrai nėra lengva. Tiek tarp medinių langų gamintojų, tiek tarp plastikinių langų asortimento yra langų profilių, kurie itin šilti. Reikėtų įvertinti ar jūsų būstui tinka mediniai, plastikiniai langai. Geriausia tai padaryti konsultuojantis su specialistais.

2017-09-20T14:33:07+00:00 By |Lietuvoje, Namams, Prekės, Statyba, Verslas|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment