Daugelis įpratę lubas matyti labai neutraliai, tačiau jos tokios neprivalo būti. Žinoma, palikti lubas baltas ir negalvoti apie jų stilių yra gana praktiška, nes tai visiškai netrukdo jokiam interjero stiliui, tačiau toks sprendimas darosi labai nuobodus ir niekuo neišsiskiriantis. Jeigu galvojate apie kokius nors akcentus, neįprastus sprendimus – jie taip pat gali atrodyti puikiai, svarbiausia gebėti tai suderinti su namų stiliumi. Jei norite ko nors ypatingo, bet patiems per sunku sugalvoti kokios lubos būtų stilingos, funkcionalios ir neįprastai gražios, tuomet galima pasitelkti interjero dizainerio patarimus. Taip pat įvairiausių idėjų galima rasti ir internete – dabar populiarus įtempiamų lubų montavimas, drąsesnių spalvų pasirinkimas, neįprasti šviestuvai ir panašūs dalykai.

Balta nėra vienintelė galima kambarių lubų spalva, taigi, idėjų apie tai kokios gali būti lubos gausu internete. Galima lubas nudažyti ir tokia pat spalva kaip sienas, tai bus neįprastas ir gana vientisas variantas. Labai stilingai gali atrodyti ir tokios lubos, kurios yra tokios pat spalvos kaip sienos tik šiek tiek tamsesnio atspalvio. Nereikia bijoti, kad vienodos spalvos sumažins erdvę, tai kaip tik ištrins erdvės suvokimą, o jeigu pasirinksite blizgias lubas galima erdvę net padidinti.

Kalbant apie blizgius lubų paviršius, aktualus tampa įtempiamų lubų montavimas, nes būtent tokios lubos gali būti blizgios, matinės ar satininės pagal poreikius. Blizgumas gana neįprastas dalykas, tačiau jis atrodo puikiai. Svarbiausia pasirinkti tinkamas spalvas ir kokybišką lubų plėvelę, todėl būtinai domėkitės įmonėmis ir jų atliekamų darbų kokybę. Įtempiamų lubų montavimas tikriems specialistams užtruks vos kelias valandas, tad labai greitai galima džiaugtis atnaujintu kambariu. Puikų pasirinkimą rasite – https://www.lubunamai.lt/.

Šviestuvai šiais laikais gali būti be galo stilingi, naujoviški ir neįprasti. Jei svajojate apie modernias išskirtines lubas, bet nenorite nieko keisti labai kardinaliai ar rinktis neįprastų spalvų, sukurti nuostabų vaizdą galima ir šviestuvais. Dabar galimybių yra įvairiausių, todėl galima įsirengti ir vieną neįprastą šviestuvą, ir daug mažų šviestuvų per visas lubas, kurios atnaujins įvaizdį ir atrodys itin moderniai, stilingai.