Svarbiausi pokyčiai e-marketinge. Kuo Facebook išlieka svarbus?

Home/Uncategorized/Svarbiausi pokyčiai e-marketinge. Kuo Facebook išlieka svarbus?

Socialiniai tinklai ir elektroninis marketingas dabartiniai laikais – vis labiau persipynusios sritys, su vis daugiau galimybių verslams būti pastebėtiems virtualioje erdvėje.

Turint omeny faktą, jog vidutiniškai kiekvienas žmogus praleidžia apie 1 valandą ir 40 minučių naršydamas socialines medijas kiekvieną ir daugiau nei 200 milijonai perkančiųjų internete, e-marketingas yra kaip reikiant reikšmingas dabartiniais laikais.

Šiandien pakalbėsime kiek plačiau apie reklamos Facebook tinkle rolę ir apskritai socialinių tinklų reikšmę e-marketinge.

reklamos facebook role

Kaip pasikeitė marketingas per pastaruosius metus apskritai?

Senesniais laikais verslai didindavo savo prekės ženklo žinomumą publikuodami skelbimus laikraščiuose, žurnaluose bei turėdami fizinę parduotuvę. Šiomis dienomis, tai yra – “virtualiame amžiuje” – verslai ir jų reputacijos, galima sakyti, gimsta ir miršta socialiniuose tinkluose.

Toks milžinas kaip Facebook padeda ne tik reklamuotis, tačiau ir didinti verslo žinomumą internete bei atlikti pristatymų užsakymo funkciją. Panašu, kad 2019 metais tokios tendencijos tęsis ir nesiruošia stoti.

Kiek žemiau aptarsime kokiais būdais e-komercija yra efektyviausia socialiniuose tinkluose.

Mokamos reklamos

Facebook reklamos yra ne tik lengvos ir greitos kurti, tačiau čia yra itin daug pritaikomumo galimybių. Iš tiesų jų yra tiek daug, jog net absurdiška. Galime pasirinkti mūsų auditorijos pasiekiamumą pagal amžių, lokaciją, pomėgius ir t.t. Kas be to, Facebook pateikia tikslius duomenis apie tai, kaip sekasi mūsų kampanijoms.

Apie tai ar verta naudotis mokamos reklamos paslauga verslui, net kalbos negali būti. Potencialūs klientai tikrai jūs matys, todėl benefisas čia akivaizdus. Šis benefisas akivaizdus ir Facebook atveju – kampanija uždirbo daugiau nei 7 mlrd. Dolerių vien iš reklamos 2016 metais.

Galite būti užtikrinti, jog jūsų konkurentai tikrai naudosis Facebook reklama ateityje, tam, kad maksimalizuoti savo klientų pasiekiamumą.

facebook reklama

Asmeninių žinučių platformos

Pastaraisiais metais – marketingos ekspertai pastebi įdomią tendenciją. Nors socialinių tinklų naudojamumas vis tiek išlieka pakankamai didelis, asmeninių žinučių platformos tokios kaip – “WhatsApp”, “Snapchat” ir “Facebook Messenger” muša klientų pasiekiamumo ir įsitraukimo rekordus.

Kaip žinia, ten kur keliauja žmonės, keliauja ir verslai. Nemažai kampanijų jau veržiasi ir į šias platformas chatbot’ų pagalba. Dirbtinio intelekto platformos jau dabar visai neprastai atlieka konsultanto vaidmenį, imituoja tikrą pokalbį ir gali neblogai atsakyti į klausimus apie produktus, siūlyti rekomendacijas ir spręsti klientų problemas.

Panašu, jog vartotojai prie tokių paslaugų jau pradeda priprasti. Venturebeat.com atliktos apklausos duomenimis apie 49 procentai klientų kur kas mieliau kreipiasi į įmonę naudojantis asmeninių žinučių platformą nei telefonu.

24/7 pasiekiamumas gali būti labai efektyvus būdas pasiekti naujų klientų.

Pirkimas per programėles

Faktas, jog kuo sunkiau kažką galime nupirkti, tuo mažiau šansų, jog mes apskritai tai darysime. Jei klientui sistema nebus patraukli, jis suras tuos kuriuose jiems bus patogu.

Kai kurios įmonės, nors tai yra dar naujiena, jau suteikia galimybes klientams nusipirkti produktą tiesiogiai per “Instagram”, “Facebook” ar “Twitter” platformas. Jei randate tai kas jums patinka, galima nusipirkti produktą tiesiog vieno piršto paslinkimu.

Toks pirkimas, panašu, bus dar reikšmingesnis ateityje ir lems tai kokie verslai išlieka, o kurie pradingsta iš plataus socialinių tinklų vandenyno.

Apibendrinant. Ko tikėtis ateityje?

Šiais laikais, socialiniai tinklai ne tik atlieka svarbią rolę e-marketinge, tačiau ir apskritai žmonių gyvenime. Panašu, jog ateityje tendencijos nesikeis, o komercija toliau tobulės įvairių technologijų pagalba šioje sferoje.

Parengė: https://www.bcon.lt

Daugiau naudingų patarimų mūsų Facebook ir Youtube kanale >>

Rasite mus Vilniuje, Žalgirio 108 >>

2019-05-13T00:59:23+03:00 By |Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment