Telefonu taisykla ir remonto kainos

Home/Mokslas ir IT, Paslaugos/Telefonu taisykla ir remonto kainos

Išmaniųjų telefonų remonto kainos? Kokius telefonus dažniausiai taisome? Kas dažniausiai sugenda ir kodėl? Išmaniųjų telefonų remonto kainos labiausiai priklauso nuo keletos pagrindinių faktorių. Svarbu paminėti tai, jog kaina nustatoma pagal telefono modelį ir atsižvelgiant į tai, ką reikės taisyti. Bene dažniausias gedimas, tai telefono ekrano keitimas. Tokie darbai kainuoja nuo keliasdešimties eurų iki kelių šimtų eurų. Viskas priklauso koks jūsų telefono modelis. Natūralu, kad nauji modeliai turi itin didelius ekranus, todėl remonto kaina ir brangiau kainuoja. Tačiau šioje vietoje nereikėtų eksperimentuoti, geriausia kreiptis į telefonų taisyklą ir gauti tikslią remonto kainą. Telefono taisykla šiandien pasidarė itin aktuali, nes kiekvienas mes turime išmaniuosius telefonus. Dar klientai klausia, ar visus modelius taiso pasirinkta telefonų taisyklą. Iš patirties žinome, kad geriausia yra, kada meistrai specializuojasi. Tarkim užsiima tik Apple telefonų remonto, ar tvarko tik kelių gamintojų modelius. Pvz, Xiaomi, Huawei ir HTC. Aišku, yra ir tokių taisyklų, kurios užsiima visų telefonų remontu ir tikrai negalima sakyti, kad tai bus prastos paslaugos.

Telefonų taisykla Kauno mieste

Telefonų taisykla gali sutvarkyti įvairiausius išmaniųjų telefonų gedimus. Kaip jau minėjome vienas dažniausių gedimų, tai ekrano keitimas, tačiau pastebime, kad vis dažniau klientai kreipiasi ir su kitokiais gedimais. Kartais sutrenkus telefoną ekranas lieka sveikas, tačiau vidines telefono detalės būna pažeistos. Tokiu atveju telefonas nebegali tinkamai funkcionuoti. Specialistai rekomenduoja pastebėjus, kad jūsų išmanusis telefonas pradėjo prastai veikti, reikia iš karto kreiptis į telefonų taisyklą. Specialistai apžiūrės jūsų telefoną ir galės nustatyti tikslų jo gedimą. Reikia sutvarkyti telefoną? Rekomenduojame šią http://teleservisas.lt telefonų taisyklą Kaune. 

Kokie telefonai dažniausiai genda?

Nėra vieno atskirto modelio ar gamintojo, kurio produkcija būtų dažniausiai gendanti. Yra tendencija, kad genda tie telefonai, kurių yra daugiausiai. Šiuo metu Lietuvoje populiariausi yra Apple ir Samsung gamintojų telefonai, tad visiškai suprantama, kad jų bus ir daugiausiai sugedusių. Taip pat tarp taisomų telefonų vyrauja tokie brendai, kaip HTC, Huawei ar Xiaomi. Jokiu būdų nenorime pasakyti, kad kažkuris modelis yra stipriai gendantis. Tiesiog tie telefonai, kurie yra populiarūs dažniau patenka į situacijas, kada jie numetami, suspaudžiami ar kitaip sugadinami. Specialistai rekomenduoja prižiūrėti savo telefonu. Naudoti tam skirtas apsaugos priemones. Specialūs dėkliukai, grudinto stiklo plievelės apsaugos jūsų telefoną nuo galimo sugadinimo

2018-03-15T14:30:14+03:00 By |Mokslas ir IT, Paslaugos|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment