Tujos – tik vienas iš daugelio augalų, kuriuo galite papuošti savo namų aplinką. Vis tik, kaip suprasti, ar tujos iš tiesų yra tinkamas pasirinkimas jūsų atveju? Kaip žinia, būtų galima išskirti ne vieną atvejį, kuomet tujos – idealiai tinkantis augalas. Taigi, siūlome susipažinti su atvejais, kuomet šis augalas iš tiesų gali tapti geriausiu pasirinkimu.

Kai ieškote augalo ne tik pavieniam sodinimui, bet ir gyvatvorės formavimui

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tuja yra viena iš tų augalų, kuris puikiai tinka ne tik  pavieniam sodinimui – galima suformuoti ir estetiškai atrodančią gyvatvorę.

Žiemą vasarą pageidaujate  žalumos

Svarbu akcentuoti ir tai, kad tuja yra vienas iš tų nedaugelio augalų, kuris jus nustebins žaluma bet kuriuo metų laiku. Taigi, jei savo namų aplinkoje bet kuriuo metų laiku norite matyti kuo daugiau žalumos, akivaizdu, kad tujos yra geras sprendimas.

Ieškote augalo, kurį galėtumėte formuoti

Verta pabrėžti, kad tujos yra ir vienas iš tų augalų, kuris puikiai tinka formavimui. Tad, jei savo  namų aplinką svajojate papuošti unikalios formos kūriniu ir natūralaus augalo, akivaizdu, jog tuja puikiai tinka šiam tikslui.

Pageidaujate gyventi švaresnėje aplinkoje

Svarbu priminti, kad būtent tujos yra vienas iš tų augalų, kuris leis jums gyventi kuo švaresnėje aplinkoje. Jie iš šių augalų suformuosite aukštą bei ilgą sieną, tai galite būti tikri – jos puikiai sulaikys dulkes, automobilių išmetamas kietąsias daleles. Taigi, galėsite mėgautis gaivesniu oru.

Ieškote aplinkos poveikiui atsparių augalų

Verta akcentuoti ir tai, kad yra labai daug augalų, kurie nėra atsparūs aplinkos poveikiui – jautrūs saulės spinduliams drėgmei, šalčiui, vėjui, kietosioms dalelėms ir t.t. Tuo tarpu tujos – maloni išimtis: šis augalas ypač atsparus aplinkos poveikiui, todėl visai nesvarbu, koks oras  bus už lango ar su kokiomis aplinkybėmis teks susidurti: tujos visada atrodys puikiai. 

Jums aktuali bent viena iš šių situacijų? O gal net kelios? Tokiu atveju, tai yra ženklas, rodantis, kad tujos jums tiks kuo puikiausiai. Tad metas papuošti savo namų aplinką.