Vasarinės padangos. Ar verta investuoti į kokybę?

Home/Auto, Prekės, Verslas/Vasarinės padangos. Ar verta investuoti į kokybę?

Kokios padangos yra kokybiškos? Taigi, kaip jau supratote šiandien kalbėsime apie padangas ir jų pirkimą. Artėja vasarinių padangų sezonas, tad svarbu išsiaiškinti kokios padangos geriausios? Kaip nusipirkti padangas? Kokios padangos yra kokybiškos? Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime šiandieniniame straipsnyje. Taigi, pradėkime nuo vasarinių padangų kokybės. Vasara važiuojame kiek greičiau nei žiema, tad padangos turi būti pritaikytos ne tik šiltesniam orui, tačiau ir didesniam greičiau. Daugelis padangų gamintojų turi specialų žymėjimą, kuris nurodo, kad padangos pritaikytos didesniam greičiui. Prieš pirkdami padangas atkreipkite dėmesį į visus ženklus ant padangos. Taip pat nepamirškite teirautis pardavėjo apie kokybiškų padangų ženklinimą. Jeigu jau nusprendėte ieškoti kokybės, tada drąsiai galime rekomenduoti žymiausius automobilinių padangų gamintojus. Daugeliui jau pažįstami prekių ženklai: Goodyear, Bridgestone, BF Goodrich, Dunlop, Continental… Tai tik dalis žinomų prekių ženklų, kuriuos verta rinktis norit nusipirkti aukštos kokybės padangas.

Kiek kainuoja kokybiškos padangos?

Jeigu jau žinote, kad ieškosite aukščiausios kokybės padangų, tada galite drąsiai atverti savo piniginę. Juokas juokais, tačiau niekam ne paslaptis, kad kokybė kainuoja. Itin geros kokybės padangos gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų už vieną padangą. Kainos kyla į viršų priklausomai nuo padangos modelio, dydžio ir kitų svarbių parametrų. Kokie gamintojai gamina „premium“ klasės padangas? Klausimas, kurį užduoda ne tik naujas padangas perkantis klientai. Apie „premium“ klasės gamintojus verta žinoti visiems vairuotojams, net ir tiems kurie perka naudotas padangas. Šios kategorijos gamintojai siūlo aukščiausių techninių parametrų padangas, kurios turi išskirtinai gerus parametrus. Tokios padangos gerai sukimba su kelio danga, o važiuojant per sniegą, neleidžia jums užklimpti. Taigi, „premium“ klasės gamintojai yra jau minėtos kompanijos. Žinomiausi brend’ai tai: Bridgestone, Continental, Goodyear. Daugiau vasarinių padangų rasite: https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos

Kada geriausia pirkti vasarines padangas?

Kaip ir renkantis kiekvieną produktą, taip ir perkant padangas galima nemažai sutaupyti. Viskas priklauso nuo to, kada pirksite padangas. Jeigu žiemines padangas pirksite tik kai lauke jau bus daug sniego, tikriausiai suprantate, kad mokėsite didelę kainą. Specialistai rekomenduoja padangas pirkti kiek anksčiau numatytų terminų. Taip galėsite laiku per montuoti padangas ir pasiruošti artėjančiam žiemos sezonui.

2018-02-06T17:36:15+00:00 By |Auto, Prekės, Verslas|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment