Atėjo metas pirkti žiemines padangas, todėl kiekvienam vairuotojui reikia žinoti kokios žieminės padangos geriausios? Kadangi pasirinkimas didelis todėl tik padangų specialistai gali patarti kokios padangos tinkamiausios jūsų automobiliui. Tie, kas ne pirmą kartą perka padangas jau žino, kad geriau sumokėti kažkiek daugiau, tačiau nusipirkti žinomo gamintojo padangas. Lietuvoje ko gero šiuo metu populiariausios “Michelin”, “Dunlop” ir “Bridgestone” žieminės padangos. Specialistai pataria orientuotis ne tik į gamintojo prekės ženklo populiarumą, bet ir padangų modelį ir jų kokybę. Prieš pirkdami padangų komplektą tiesiog konsultuokitės su pardavėjais ir pagal automobilio modelį bus pasiūlytas tinkamiausias variantas. Žieminės padangos yra labai svarbus pirkinys. Juk žiemą vairavimo sąlygos yra sudėtingesnės nei vasaros sezonu. Reikia suprasti, kad nuo padangų kokybės priklauso ir jūsų automobilio stabilumas apsnigtame ar ledu padengtame kelyje. Kitas svarbus veiksnys yra tai, kaip dažnai vairuojate automobilį. Tiems, kas gyvena užmiestyje reikėtų kur kas geresnių padangų, juk didmiesčiuose keliai tikrai geriau prižiūrimi.

Žieminės padangos

Žieminės padangos internetu ar tradicinėje parduotuvėje?

Jeigu tokį klausimą užduotumėte padangų pardavėjams, tai jie pasakytų, kad tiek vienas, tiek kitas padangų pirkimo būdas yra naudingas. Internetu dažniausiai padangos parduodamos kiek geresnėmis kainomis, tačiau tradicinėje parduotuvėje galite gauti daug naudingų patarimų ir galbūt net geriau išsirinkti padangas. Šiandien didžioji dalis padangas parduodančių el.parduotuvių turi ir fizines parduotuves. Jūs galite atvykti ir konsultuotis su pardavėjais. Jie tikrai gerai patars ir jeigu vyksta akcija, padangas nusipirksite pigiau.

Universalios padangos ar geros žieminės padangos?

Kadangi siekiame padėti jums išsirinkti padangas ir gauti geriausia variantą, todėl tiems vairuotojams, kurie dažnai važiuoja su automobiliu. Kelionės maršrutai yra ne tik didmiestyje, bet važiuojama ir į kaimo vietoves, reikėtų rinktis profesionalias žiemines padangas. Universalios padangos tinka tiems, kas gana retai važiuoja su automobiliu. Natūralu, kad jų techniniai parametrai yra kur kas mažesni, nei žieminių padangų. Padangos žieminės yra gaminamos tam, kad prastomis oro sąlygomis galėtume gerai jaustis kelyje ir net ir sudėtingesniuose kelio atkarpose automobilis būtų puikiai valdomas.

Žieminės padangos

Žieminės padangos

Tikriausiai esate matę, kuomet itin sudėtingomis oro sąlygomis vieni automobiliai itin sumažiną važiavimo greiti, kai tuo tarpu kiti vairuotojai puikiai jaučiasi kelyje ir važiuoja įprastu rėžimu. Žieminės padangos turi būti kokybiškai pagamintos ir todėl jos kartais daugiau kainuoja, bet kaip padangų ekspertai rekomenduojame rinktis būtent tokias padangas. Kiekvienas sezonas turi savo pliusus ir minusus, todėl geriau kada jūsų automobilis bus tam pasiruošęs.